tani kredyt, najlepsza oferta
kredyty przez internet

Najlepsze Oferty Banków. Na tej stronie możesz zapoznać się ze szczegółowymi opisami produktów, a także skorzystać z produktu. Wystarczy wypełnić i wysłać internetowy wniosek. Następnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, który odpowie na wszelkie pytania a także, dla osób zdecydowanych na skorzystanie z oferty, uruchomi procedurę bankową!


Najlepsze oferty :: Porady prawne

Aktualności, Informacje, Artykuły (losowo)


Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie


2008-12-07, dodano przez pitagoras

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest spółką akcyjną. Działa w oparciu o przepisy ustaw dotyczących rynku kapitałowego. GPW organizuje handel papierami wartościowymi i instrumentami finansowymi.


Czytaj więcej

Długoterminowe cykle walutowe, a kredyt hipoteczny


2008-12-07, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Wybór waluty kredytu ] [ Kredyty hipoteczne ] [ Kredyty ]

Na świecie najważniejszymi walutami są dolar i euro. Unia Europejska i USA to dwie największe gospodarki świata. Relacje miedzy tymi walutami wyznaczają trendy dla innych walut. Dlatego analizę zacznę od pary euro/usd.


Czytaj więcej

Nowelizacja ustawy o uldze odsetkowej - warto się refinansować


2009-01-17, dodano przez pitagoras

Weszły w życie nowe przepisy odnośnie ulgi odsetkowej. Jest sporo osób, które wcześniej korzystały z tej ulgi. Mechanizm polega na tym, że połowę odsetek płaconych do banku w danym roku podatkowym można sobie przy rozliczeniu odjąć od podstawy opodatkowania. Od pierwszego stycznia 2009 roku obowiązuje nowelizacja ustawy o uldze odsetkowej. Warto się tym zainteresować nowymi rozwiązaniami, bo można bardzo dużo skorzystać.


Czytaj więcej

Domy maklerskie


2008-12-07, dodano przez pitagoras

Komisja Nadzoru Finansowego jest jedynym podmiotem uprawnionym do wydawania licencji dla domów maklerskich. KNF wpisuje na listę domów maklerskich, pod warunkiem spełnienia licznych restrykcyjnych wymogów. KNF ma prawo do bieżącego kontrolowania działalności brokerów, a w przypadku naruszenia przepisów może zamknąć dom maklerski.


Czytaj więcej

Działania antykryzysowe na świecie


2009-01-07, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Puls rynku ]

Bank centralne i rządy na całym świecie aktywnie starają się złagodzić skutki kryzysu finansowego. Wśród działań, które były podjęte mieliśmy do czynienia z przejmowaniem banków zagrożonych upadłościom, pożyczkami i gwarancjami rządowymi. Równolegle banki centralne obniżają stopy procentowe. Stawki, które są obecnie, nie były notowane od kilkudziesięciu lat. Tak agresywne ruchy w celu przeciwdziałaniu kryzysowi to lekcja wyciągnięta z wielkiego krachu w latach 1929-1933, kiedy to rządy i banki bardzo długo zwlekały z interwencjami.


Czytaj więcej