tani kredyt, najlepsza oferta
kredyty przez internet

Najlepsze Oferty Banków. Na tej stronie możesz zapoznać się ze szczegółowymi opisami produktów, a także skorzystać z produktu. Wystarczy wypełnić i wysłać internetowy wniosek. Następnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, który odpowie na wszelkie pytania a także, dla osób zdecydowanych na skorzystanie z oferty, uruchomi procedurę bankową!


Najlepsze oferty :: Wycieczki

Aktualności, Informacje, Artykuły (losowo)


Wybór waluty, a wysokość kredytu część II


2008-11-22, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Wybór waluty kredytu ] [ Kredyty hipoteczne ] [ Kredyty ]

W drugim artykule dotyczącym wyboru waluty kredytu odnośnie wysokości kredytu pokażę moje sugestie dotyczące wyższych kwot kredytu. Tutaj przewaga kredytu walutowego jest już widoczna. Będę się trzymał w tych wyliczeniach kwot powyżej 80 000 zł.


Czytaj więcej

Komisja Nadzoru Finansowego


2008-12-07, dodano przez pitagoras

Komisja Nadzoru Finansowego ma status centralnego organu administracji rządowej w sprawach nadzoru nad rynkiem kapitałowym. Zajmuje się przestrzeganiem zasad uczciwego postępowania przez podmioty na rynku, dostępem do rzetelnych informacji oraz ochroną inwestorów.


Czytaj więcej

Historia giełd na ziemiach polskich przed 1989 rokiem


2008-12-07, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Historia giełd polskich ] [ Giełda ]

Historia rynku kapitałowego w Polsce jest bardzo często utożsamiana z historią giełdy papierów wartościowych. Pierwsza giełda otwarta została w Polsce w Warszawie 12 maja 1817 roku, przedmiotem handlu były przede wszystkim weksle i obligacje. Handel akcjami rozwinął się dopiero w drugiej połowie XIX wieku.


Czytaj więcej

Przyczyny amerykańskiego kryzysu finansowego


2008-11-25, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Puls rynku ] [ Kredyty hipoteczne ]

Co było przyczyną trwającego już ponad rok kryzysu w USA, zwanego potocznie kryzysu suprime. Czy zawinili oszuści - analitycy ekonomiści, wielkie korporacje z Wall Street, czy instytucje nadzorujące rynki finansowe. Oto kilka moich skromnych przemyśleń w tym temacie.


Czytaj więcej

Rys historyczny GPW po 1989 roku


2008-12-07, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Historia giełd polskich ] [ Giełda ]

Podwalinami pod rozwój rynku kapitałowego w Polsce była ustawa z 1991 roku o publicznym obrocie papierami wartościowymi i funduszach powierniczych. Prawo to umożliwiło utworzenie rynku papierów wartościowych bazującego na ramach zachodnich. Komisja Papierów Wartościowych i Giełd została ukonstytuowana na podobieństwo swojego amerykańskiego odpowiednika Securities Exchange Commision. KPWiG miała wpływ na każdy element powstającego rynku kapitałowego. Wyrażała zgodę na publiczny obrót papierami wartościowymi, licencjonowała biura maklerskie oraz nakazywała i egzekwowała obowiązki informacyjne.


Czytaj więcej