tani kredyt, najlepsza oferta
kredyty przez internet

Najlepsze Oferty Banków. Na tej stronie możesz zapoznać się ze szczegółowymi opisami produktów, a także skorzystać z produktu. Wystarczy wypełnić i wysłać internetowy wniosek. Następnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, który odpowie na wszelkie pytania a także, dla osób zdecydowanych na skorzystanie z oferty, uruchomi procedurę bankową!


Najlepsze oferty :: Bilety lotniczeBilety lotnicze - mBank

Ubezpieczenie

Sprawdź nasze ceny, Znajdź najlepszą opcję, ubezpieczenie w mBanku !
Aktualności, Informacje, Artykuły (losowo)


Porównujemy oferty bankowe - marża banku


2008-12-06, dodano przez pitagoras

Chcesz wybrać ofertę bankową, ale się gubisz? Wcale się nie dziwię, dużo ofert i parametrów. Postaram się pokazać jak porównać najobiektywniej oferty bankowe. Najobiektywniej dokonać tego na podstawie marży.


Czytaj więcej

Gdy nieruchomość nie ma księgi wieczystej


2008-11-07, dodano przez pitagoras

Czasami chcąc kupić nieruchomość okazuje się, że nie ma ona księgi wieczystej. Wcale nie jest oczywistością, że w naszym porządku prawnym każda nieruchomość musi mieć urządzoną księgę wieczystą. Jak rozwiązać ten problem?


Czytaj więcej

Ty też możesz wygrać na kryzysie - cz. I


2008-12-06, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Giełda ] [ Puls rynku ]

Każdy z nas chciałby być bogaty, ale z reguły nie wiemy jak do tego dojść. Jeszcze parę lat temu usłyszałem w bardzo popularnym programie „Plus Minus” Tadeusza Mosza następującą statystykę. Mianowicie, że połowa bogaczy ma swoje fortuny dzięki trafionym inwestycjom albo dzięki rozwojowi własnych firm. Ty też tak możesz !!!


Czytaj więcej

Domy maklerskie


2008-12-07, dodano przez pitagoras

Komisja Nadzoru Finansowego jest jedynym podmiotem uprawnionym do wydawania licencji dla domów maklerskich. KNF wpisuje na listę domów maklerskich, pod warunkiem spełnienia licznych restrykcyjnych wymogów. KNF ma prawo do bieżącego kontrolowania działalności brokerów, a w przypadku naruszenia przepisów może zamknąć dom maklerski.


Czytaj więcej

Chcesz dobrą lokatę, śpiesz się!


2009-01-17, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Puls rynku ] [ Lokaty ]

Chcesz założyć dobrą lokatę? Należy się spieszyć. Rada Polityki Pieniężnej zaczęła obniżać stopy procentowe. Za tym pójdą oprocentowania lokat w dół. Jest już ostatnia chwila na zakładanie lokat na dobrym procencie. Wiele banków na dniach będzie kończyło promocyjne warunki.


Czytaj więcej