tani kredyt, najlepsza oferta
kredyty przez internet

Najlepsze Oferty Banków. Na tej stronie możesz zapoznać się ze szczegółowymi opisami produktów, a także skorzystać z produktu. Wystarczy wypełnić i wysłać internetowy wniosek. Następnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, który odpowie na wszelkie pytania a także, dla osób zdecydowanych na skorzystanie z oferty, uruchomi procedurę bankową!


Najlepsze oferty :: FaktoringFaktoring FAKTOR in Bank - GETIN Bank

 
Aktualności, Informacje, Artykuły (losowo)


Rekomendacja S, a kredyty hipoteczne


2008-11-07, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Kredyty hipoteczne ] [ Kredyty ] [ Definicje ]

Rekomendacja S to dokument wydany w 2006 roku przez nadzór bankowy. Dokument ten miał uporządkować sytuacje na rynku kredytów hipotecznych denominowanych w walutach obcych.


Czytaj więcej

Obniżka stóp procentowych w Szwajcarii


2008-11-29, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Puls rynku ] [ Wybór waluty kredytu ]

Bardzo dobra informacja dla kredytobiorców we frankach szwajcarskich. Narodowy Bank Szwajcarii obniżył podstawową stopę referencyjną o 1 punk procentowy.


Czytaj więcej

Ty też możesz wygrać na kryzysie - cz. I


2008-12-06, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Giełda ] [ Puls rynku ]

Każdy z nas chciałby być bogaty, ale z reguły nie wiemy jak do tego dojść. Jeszcze parę lat temu usłyszałem w bardzo popularnym programie „Plus Minus” Tadeusza Mosza następującą statystykę. Mianowicie, że połowa bogaczy ma swoje fortuny dzięki trafionym inwestycjom albo dzięki rozwojowi własnych firm. Ty też tak możesz !!!


Czytaj więcej

Działania antykryzysowe na świecie


2009-01-07, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Puls rynku ]

Bank centralne i rządy na całym świecie aktywnie starają się złagodzić skutki kryzysu finansowego. Wśród działań, które były podjęte mieliśmy do czynienia z przejmowaniem banków zagrożonych upadłościom, pożyczkami i gwarancjami rządowymi. Równolegle banki centralne obniżają stopy procentowe. Stawki, które są obecnie, nie były notowane od kilkudziesięciu lat. Tak agresywne ruchy w celu przeciwdziałaniu kryzysowi to lekcja wyciągnięta z wielkiego krachu w latach 1929-1933, kiedy to rządy i banki bardzo długo zwlekały z interwencjami.


Czytaj więcej

Skorzystaj z dopłat do kredytu "Rodzina na swoim"


2009-01-17, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Puls rynku ] [ Kredyty hipoteczne ]

W roku ubiegłym większość klientów zainteresowana była kredytami w frankach szwajcarskich. W tym roku w związku ze spadkiem dostępności kredytów walutowych, coraz większym wzięciem cieszą się kredyty z rządową dopłatą.


Czytaj więcej


e-mail: info@kredyt24h.info


 
Kursy walut NBP 2009-04-17
USD 3.2764 +0.42%
EUR 4.2848 -0.27%
CHF 2.8181 -0.84%
GBP 4.8569 -0.40%

Partnerzy

Bank BPH Bank Millennium Benefia24 Beskidzki Dom Maklerski BZ WBK Centralwings Citi Handlowy Diners Club DomBank Dominet Bank Eratia Factor in Bank GETIN Bank Gold Finance GE Money Bank General Finance GoldenEgg ING Bank Inteligo LUKAS Bank mBank Money Expert MultiBank Noble Bank - Private Banking Open Finance PDK - Powszechny Dom Kredytowy Raiffeisen Bank Polska Santander Consumer Bank Toyota Bank Volkswagen Bank direct Wakacje pl Wygodnie pl ZDROWIE direct

W sieci

  • Ciekawe informacje finansowe i kredytowe, w temacie Faktoring w serwisie kredyty24h.info

  • 6000K

  • Randki

  • Kredyty gotówkowe

  • namioty

  • Oferty Pracy

  • Węże przemysłowe