tani kredyt, najlepsza oferta
kredyty przez internet

Najlepsze Oferty Banków. Na tej stronie możesz zapoznać się ze szczegółowymi opisami produktów, a także skorzystać z produktu. Wystarczy wypełnić i wysłać internetowy wniosek. Następnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, który odpowie na wszelkie pytania a także, dla osób zdecydowanych na skorzystanie z oferty, uruchomi procedurę bankową!


Najlepsze oferty :: Sieci GSMSieci GSM - mobile mBank

Darmowe rozmowy i SMS-y. Najtańsza minuta poza siecią !

 

 
Aktualności, Informacje, Artykuły (losowo)


Wpływ kryzysu finansowego na oferty kredytów hipotecznych


2008-11-04, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Wybór waluty kredytu ] [ Kredyty ] [ Kredyty hipoteczne ]

Wpływ kryzysu finansowego na oferty kredytów hipotecznych Kryzys finansowy, który rozpoczął się rok temu w wakacje dopiero obecnie dynamicznie przybrał na sile. Można powiedzieć, że do sierpnia - września kredytobiorcy nie odczuwali dużych zmian na rynku kredytów hipotecznych. Jak się zabezpieczyć przed zmianami?


Czytaj więcej

Nie bój sie kredytu hipotecznego w PLN


2008-12-06, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Wybór waluty kredytu ]

Czy zmniejszenie dostępności do kredytów hipotecznych denominowanych w walutach obcych to koniec rynku kredytów hipotecznych? Wszyscy, którzy mieli kredyty hipoteczne w walucie lub chociaż obserwowali sytuację odnośnie stóp procentowych i kursów byli coraz bardziej przekonani o wyższości CHF nad PLN. I wniosek ten był słuszny. Ale w nowej sytuacji gospodarczej warto pomyslec o innych rozwiązaniach.


Czytaj więcej

Ubezpieczenie pomostowe w kredycie hipotecznym


2008-11-07, dodano przez pitagoras

Bardziej poprawnym określeniem tego ubezpieczenia jest ubezpieczenie do czasu wpisu hipoteki. Okres tego ubezpieczenia trwa od momentu udzielenia kredytu do chwili, kiedy bank się nie wpiszę do księgi wieczystej na hipotekę nieruchomości. W artykule wszystko co powinien wiedzieć przyszły kredytobiorca o tym ubezpieczeniu.


Czytaj więcej

Wybór waluty kredytu, a okres trwania kredytu


2008-11-23, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Wybór waluty kredytu ] [ Kredyty hipoteczne ] [ Kredyty ]

Jest to ważne uzupełnienie dwóch tekstów o wyborze waluty i kwoty kredytu. Wybór okresu kredytowania jest kluczowy co do założenia opłacalności kredytu walutowego.


Czytaj więcej

Problemy polskich firm z tytułu opcji walutowych część III


2009-01-10, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Puls rynku ]

Skoro wszystko wydaje się proste i jasne to, z czego wynikają problemy polskich firm. Odpowiedź jest prosta. Polskie firmy nie kupowały opcji, ale je wystawiały. Jest to podejście spekulacyjne. Ponieważ wystawiając opcje polskie firmy dostawały za to środki finansowe. Były w przypadku takiej transakcji podmiotami, co brały na siebie ryzyko za wynagrodzeniem. Wystawiając opcję podmiot godzi się ponieść ryzyko nieograniczonej straty za z góry znane maksymalne wynagrodzenia. Jak widać jest to zabezpieczenie gorsze niż kontrakt terminowy.


Czytaj więcej