tani kredyt, najlepsza oferta
kredyty przez internet

Najlepsze Oferty Banków. Na tej stronie możesz zapoznać się ze szczegółowymi opisami produktów, a także skorzystać z produktu. Wystarczy wypełnić i wysłać internetowy wniosek. Następnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, który odpowie na wszelkie pytania a także, dla osób zdecydowanych na skorzystanie z oferty, uruchomi procedurę bankową!


Najlepsze oferty :: Programy partnerskieProgramy partnerskie - mBank

Zarabiaj sprzedając produkty mBank !

 

 
Aktualności, Informacje, Artykuły (losowo)


Problemy polskich firm z tytułu opcji walutowych część III


2009-01-10, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Puls rynku ]

Skoro wszystko wydaje się proste i jasne to, z czego wynikają problemy polskich firm. Odpowiedź jest prosta. Polskie firmy nie kupowały opcji, ale je wystawiały. Jest to podejście spekulacyjne. Ponieważ wystawiając opcje polskie firmy dostawały za to środki finansowe. Były w przypadku takiej transakcji podmiotami, co brały na siebie ryzyko za wynagrodzeniem. Wystawiając opcję podmiot godzi się ponieść ryzyko nieograniczonej straty za z góry znane maksymalne wynagrodzenia. Jak widać jest to zabezpieczenie gorsze niż kontrakt terminowy.


Czytaj więcej

Komisja Nadzoru Finansowego


2008-12-07, dodano przez pitagoras

Komisja Nadzoru Finansowego ma status centralnego organu administracji rządowej w sprawach nadzoru nad rynkiem kapitałowym. Zajmuje się przestrzeganiem zasad uczciwego postępowania przez podmioty na rynku, dostępem do rzetelnych informacji oraz ochroną inwestorów.


Czytaj więcej

Chcesz dobrą lokatę, śpiesz się!


2009-01-17, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Puls rynku ] [ Lokaty ]

Chcesz założyć dobrą lokatę? Należy się spieszyć. Rada Polityki Pieniężnej zaczęła obniżać stopy procentowe. Za tym pójdą oprocentowania lokat w dół. Jest już ostatnia chwila na zakładanie lokat na dobrym procencie. Wiele banków na dniach będzie kończyło promocyjne warunki.


Czytaj więcej

Kredyt hipoteczny w japońskich jenach JPY


2008-11-29, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Wybór waluty kredytu ] [ Kredyty hipoteczne ] [ Kredyty ]

Od wakacji zaczęło się robić głośno o kredytach hipotecznych japońskiej walucie. Powodem tego są najniższe stopy procentowe w Japonii w porównaniu z innymi krajami. Kolejnym krajem z najniższymi stopami jest Szwajcaria. W Polsce większość kredytów jest udzielana we frankach szwajcarskich. Skoro kredyty walutowe w CHF się sprawdziły, to można zadać pytanie, dlaczego nie korzystamy z jeszcze tańszego źródła finansowania Japonii?


Czytaj więcej

Amerykański plan Paulson'a ratowania banków


2008-11-07, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Puls rynku ] [ Kredyty hipoteczne ]

Administracja USA, w celu przeciwdziałaniu skutkom kryzysu uchwaliła 3 września ustawę Troubled Asset Relief Program, potocznie zwaną planem Paulson’a na cześć jej głównego autora. Rząd USA uznał, że kryzys jest już na tyle zaawansowany, że dalszy rozwój sytuacji może być tylko gorszy. Na program wyasygnowano 700 mld dolarów z kieszeni podatników celem ratowania systemu finansowego.


Czytaj więcej