tani kredyt, najlepsza oferta
kredyty przez internet

Najlepsze Oferty Banków. Na tej stronie możesz zapoznać się ze szczegółowymi opisami produktów, a także skorzystać z produktu. Wystarczy wypełnić i wysłać internetowy wniosek. Następnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, który odpowie na wszelkie pytania a także, dla osób zdecydowanych na skorzystanie z oferty, uruchomi procedurę bankową!


Najlepsze oferty :: Doładowania GSMDoładowania GSM - mBank

Załaduj komórkę przez internet  !

 

Bez prowizji , promocje, szybko i bezpiecznie !

 

 
Aktualności, Informacje, Artykuły (losowo)


Wybór waluty kredytu, a okres trwania kredytu


2008-11-23, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Wybór waluty kredytu ] [ Kredyty hipoteczne ] [ Kredyty ]

Jest to ważne uzupełnienie dwóch tekstów o wyborze waluty i kwoty kredytu. Wybór okresu kredytowania jest kluczowy co do założenia opłacalności kredytu walutowego.


Czytaj więcej

Czy warto teraz kupić nieruchomość?


2008-11-05, dodano przez pitagoras

Z wielu stron słyszymy i informacje o tym, że na rynku nieruchomości będzie znaczna obniżka cen. Te informacje na pewno są przyczyną rozważań na temat, kiedy przystąpić do realizacji transakcji. Moją teza na ten temat jest inna, niż w większości mediów. Uważam, że jest dobry moment na zakup nieruchomości, prawdopodobnie jest teraz jeden z lepszych momentów w przeciągu kilku lat.


Czytaj więcej

Problemy polskich firm z tytułu opcji walutowych część I


2009-01-08, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Puls rynku ]

Od około 3 miesięcy słyszymy w mediach o problemach polskich spółek, które chciały się zabezpieczać przez ryzykiem walutowym, a mimo tego poniosły milionowe straty. Myślę, że wielu czytelników zastanawiało jak dokładnie działa taki mechanizm i gdzie jest kruczek, który powodował, że duże i poważne firmy dały się wpuścić w maliny.


Czytaj więcej

Ubezpieczenie nieruchomości w kredycie hipotecznym


2008-11-07, dodano przez pitagoras

Ze wszystkich ubezpieczeń chyba najprostsze i niebudzące kontrowersji. W każdym banku jest obowiązkowe. Celem tego ubezpieczenia jest spłata kredytu przez ubezpieczyciela w wypadku np. pożaru lub innych zdarzeń losowych. Chyba każdy się zgodzi z taka tezą, że by nie chciał zostać z kredytem hipotecznym, gdyby mu się spaliło mieszkanie.


Czytaj więcej

Sprzedaż kredytu hipotecznego przez banki - sekurytyzacja


2008-11-25, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Puls rynku ] [ Kredyty hipoteczne ] [ Definicje ] [ Kredyty ]

W mediach często przewija się wątek sprzedaży kredytów hipotecznych firmom windykacyjnym, zjawisko to nosi tajemniczą nazwę sekurytyzacja. Bardzo łatwo jest straszyć, rzucić kilka haseł i nie rozwinąć tematu. Dlatego chce pokazać, że wcale nie taki diabeł straszny.


Czytaj więcej