tani kredyt, najlepsza oferta
kredyty przez internet

Najlepsze Oferty Banków. Na tej stronie możesz zapoznać się ze szczegółowymi opisami produktów, a także skorzystać z produktu. Wystarczy wypełnić i wysłać internetowy wniosek. Następnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, który odpowie na wszelkie pytania a także, dla osób zdecydowanych na skorzystanie z oferty, uruchomi procedurę bankową!


Najlepsze oferty :: Tanie bilety lotniczeUbezpieczenie - mBank

Ubezpieczenie w mBanku

 

Sprawdź nasze ceny, Znajdź najlepszą opcję !
Aktualności, Informacje, Artykuły (losowo)


Kiedy warto przewalutować kredyt?


2008-11-05, dodano przez pitagoras

Można śmiało powiedzieć, że najlepszy okres na przewalutowanie kredytu z CHF na PLN już był. Waluty obce weszły w długoterminowe trendy wzrostowe. Postaram się pokazać mimo tego przykłady, w których przewalutowanie to nadal ciekawe rozwiązanie.


Czytaj więcej

Rekomendacja S, a kredyty hipoteczne


2008-11-07, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Kredyty hipoteczne ] [ Kredyty ] [ Definicje ]

Rekomendacja S to dokument wydany w 2006 roku przez nadzór bankowy. Dokument ten miał uporządkować sytuacje na rynku kredytów hipotecznych denominowanych w walutach obcych.


Czytaj więcej

Rys historyczny GPW po 1989 roku


2008-12-07, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Historia giełd polskich ] [ Giełda ]

Podwalinami pod rozwój rynku kapitałowego w Polsce była ustawa z 1991 roku o publicznym obrocie papierami wartościowymi i funduszach powierniczych. Prawo to umożliwiło utworzenie rynku papierów wartościowych bazującego na ramach zachodnich. Komisja Papierów Wartościowych i Giełd została ukonstytuowana na podobieństwo swojego amerykańskiego odpowiednika Securities Exchange Commision. KPWiG miała wpływ na każdy element powstającego rynku kapitałowego. Wyrażała zgodę na publiczny obrót papierami wartościowymi, licencjonowała biura maklerskie oraz nakazywała i egzekwowała obowiązki informacyjne.


Czytaj więcej

Ty też możesz wygrać na kryzysie - cz. II


2008-12-06, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Giełda ] [ Puls rynku ]

Co jest przyczyną tego stanu? Emocje!!! To one nie pozwalają nam się zachowywać racjonalnie. Odczuwamy strach przed spadkami, popadamy w euforie przy hossie. Odbijamy się od chciwości do paniki.


Czytaj więcej

Główne pojęcia dotyczące rynku kapitałowego


2008-12-08, dodano przez pitagoras

Opracowanie serwisu Kredyt24h.info
Rynek papierów wartościowych, rynek hipoteczny i rynek długoterminowych pożyczek bankowych są elementami rynku finansowego, który obejmuje transakcje zawierane za pomocą długoterminowych instrumentów finansowych. Głównym celem tych rynków jest umożliwienie różnym podmiotom (przedsiębiorstwom, bankom, jednostkom samorządu terytorialnego) pozyskania środków na finansowanie inwestycji w majątek trwały lub obrotowy.


Czytaj więcej