tani kredyt, najlepsza oferta
kredyty przez internet

Najlepsze Oferty Banków. Na tej stronie możesz zapoznać się ze szczegółowymi opisami produktów, a także skorzystać z produktu. Wystarczy wypełnić i wysłać internetowy wniosek. Następnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, który odpowie na wszelkie pytania a także, dla osób zdecydowanych na skorzystanie z oferty, uruchomi procedurę bankową!


Najlepsze oferty :: Opracowania

Nowelizacja ustawy o uldze odsetkowej - warto się refinansować


2009-01-17, dodano przez pitagoras

Weszły w życie nowe przepisy odnośnie ulgi odsetkowej. Jest sporo osób, które wcześniej korzystały z tej ulgi. Mechanizm polega na tym, że połowę odsetek płaconych do banku w danym roku podatkowym można sobie przy rozliczeniu odjąć od podstawy opodatkowania. Od pierwszego stycznia 2009 roku obowiązuje nowelizacja ustawy o uldze odsetkowej. Warto się tym zainteresować nowymi rozwiązaniami, bo można bardzo dużo skorzystać.


Czytaj więcej

Nowe zasady liczenia zdolności - Rekomendacja T


2008-12-07, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Zdolność kredytowa ] [ Kredyty ]

Na fali kryzysu i zmian w bankach, powoli na światło dzienne wychodzą propozycje nowych przepisów regulujących zaciąganie kredytów hipotecznych. W mediach podawane są zmiany jakie obejmą Rekomendację S oraz pomysły na nową Rekomendacje T.


Czytaj więcej

Sprzedaż kredytu hipotecznego przez banki - sekurytyzacja


2008-11-25, dodano przez pitagoras
Kategorie: [ Puls rynku ] [ Kredyty hipoteczne ] [ Definicje ] [ Kredyty ]

W mediach często przewija się wątek sprzedaży kredytów hipotecznych firmom windykacyjnym, zjawisko to nosi tajemniczą nazwę sekurytyzacja. Bardzo łatwo jest straszyć, rzucić kilka haseł i nie rozwinąć tematu. Dlatego chce pokazać, że wcale nie taki diabeł straszny.


Czytaj więcej

Inne zabezpieczenia w kredytach hipotecznych


2008-11-17, dodano przez pitagoras

Wszystkie ubezpieczenia, które opisałem w artykułach to standartowe zabezpieczenia kredytu. Jeszcze kilka lat temu przez banki powszechnie były stosowane weksle in blanco. Ta forma wydawała się klientom szczególnie niekomfortowa. Ponieważ mieli oni wrażenie, że bank może w każdej chwili coś samowolnie zrobić. Aktualnie banki odeszły od tego rodzaju zabezpieczenia. Rynek na szczęście ewoluuje pod kątem oczekiwań klientów.


Czytaj więcej

Ubezpieczenie niskiego wkładu w kredycie hipotecznym - przykłady na liczbach


2008-11-17, dodano przez pitagoras

Teraz przedstawię jak ubezpieczenie niskiego wkładu jest/było skonstruowane w poszczególnych bankach. Wyliczenie są dla 30 letniego kredytu na 300 000 zł w CHF na 5% i 8 % w PLN.


Czytaj więcej