tani kredyt, najlepsza oferta
kredyty przez internet

Najlepsze Oferty Banków. Na tej stronie możesz zapoznać się ze szczegółowymi opisami produktów, a także skorzystać z produktu. Wystarczy wypełnić i wysłać internetowy wniosek. Następnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, który odpowie na wszelkie pytania a także, dla osób zdecydowanych na skorzystanie z oferty, uruchomi procedurę bankową!


Informacje :: Instytucje organizujące rynek kapitałowy

Domy maklerskie


2008-12-07, dodano przez pitagoras

Komisja Nadzoru Finansowego jest jedynym podmiotem uprawnionym do wydawania licencji dla domów maklerskich. KNF wpisuje na listę domów maklerskich, pod warunkiem spełnienia licznych restrykcyjnych wymogów. KNF ma prawo do bieżącego kontrolowania działalności brokerów, a w przypadku naruszenia przepisów może zamknąć dom maklerski.


Czytaj więcej

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych


2008-12-07, dodano przez pitagoras

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych działa w formie spółki akcyjnej, pełni rolę izby rozliczeniowej.


Czytaj więcej

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie


2008-12-07, dodano przez pitagoras

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest spółką akcyjną. Działa w oparciu o przepisy ustaw dotyczących rynku kapitałowego. GPW organizuje handel papierami wartościowymi i instrumentami finansowymi.


Czytaj więcej

Komisja Nadzoru Finansowego


2008-12-07, dodano przez pitagoras

Komisja Nadzoru Finansowego ma status centralnego organu administracji rządowej w sprawach nadzoru nad rynkiem kapitałowym. Zajmuje się przestrzeganiem zasad uczciwego postępowania przez podmioty na rynku, dostępem do rzetelnych informacji oraz ochroną inwestorów.


Czytaj więcej